Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

ŚDS

Od dnia 4 lipca 2016 r. do dnia 22 lipca 2016 r. Środowiskowy Dom Smopomocy w Gardnie Wielkiej będzie nieczynny w związku z urlopami.

W dniu 22 czerwca 2016 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej obyły się obchody Nocy Świętojańskiej. Frekwencja i pogoda nam dopisała, przybyli zaproszenie goście, rodzice i przyjaciele. Bawiliśmy się wspólnie z Warsztatami Terapii Zajęciowej ze Słupska, Środowiskowymi Domami Samopomocy z Potęgowa, Przytocka i Rumska. Nie zabrakło Wójta Gminy Pana Arkadiusza Walacha, Pani Wiesławy Jasińska Dyrektora Centrum kultury, sportu i rekreacji w Smołdzinie, Pani Violetta Kazimieruk oraz Pani Martyny Radzik Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gardnie Wielkiej.

Czytaj więcej: Noc Świętojańska

 

W 20.11.2013 w Środowiskowym Domu w Gardnie Wielkiej obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego. Nasi Uczestnicy zrobili nam wielką niespodziankę przygotowując program artystyczny i poczęstunek, tym bardziej było to miłe.

Czytaj więcej: Dzień pracownika socjalnego

Pensjonariusze Środowiskowego Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej dnia 3 października odwiedzili Muzeum Słowińskiego Parku Narodowego w Smołdzinie.

Czytaj więcej: Wycieczka do Muzeum SPN w Smołdzinie

W październiku Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku zaprosił nas do udziału w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych pod patronatem Starosty Słupskiego.

Czytaj więcej: Udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych