logo UE

Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

 

 

 

Aktualności

Zasady funkcjonowania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Smołdzinie z/s w Gardnie Wielkiej

W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa petentom Ośrodka informujemy o obowiązujących od dnia 22 kwietnia 2020 roku zasadach funkcjonowania jednostki:

 

 1. Przyjmowanie petentów w siedzibie GOPS ograniczone jest do niezbędnego minimum.

 2.Wejście do siedziby Ośrodka możliwe jest w sprawach pilnych i ważnych, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z odpowiednim pracownikiem pod nr tel 598117-274, 789 480 293 lub poprzez pocztę elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 3.Maksymalna liczba petentów przebywających w każdym pomieszczeniu to 1 osoba.

 4.Wejście do siedziby GOPS możliwe jest tylko i wyłącznie przy zachowaniu przez petentów następujących zasad ochrony osobistej tj. zakrywania ust i nosa maską lub innym elementem (chustka lub apaszka) oraz dokonania dezynfekcji rąk. 

5. Dokumenty wpływające do jednostki w wersji papierowej poddawane są 48 – godzinnej kwarantannie.

Rekomenduje się składanie wszelkich wniosków, a także innych dokumentów za pośrednictwem Poczty Polskiej, poczty elektronicznej.

 

  

"TWÓJ PARASOL"

"TWÓJ PARASOL" to bezpłatna mobilna aplikacja, która stanowi praktyczne i skuteczne narzędzie umożliwiające uzyskanie wsparcia i niezbędnych informacji osobom doświadczającym przemoc w rodzinie.
Wszelkie informacje jak zainstalować aplikację znajdują się na stronie:
http://twojparasol.com/

plakat-A3-Twój- parasol-2

INFORMACJA

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 marca 2020 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z/s w Gardnie Wielkiej jest czynny do godz. 13:00

pobrane-1

Informacje dotyczące pracy Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Słupsku.

 

Informacje znajdują sie w załącznikach poniżej:

Informacje dotyczące APLIKACJI KWARANTANNA DOMOWA

Informacje znajduja sie w załączniku poniżej:

 

Informacje dotyczące  Koronawirus (COVID-19)

Informacje znajdują sie poniżej w załączniku:

Attachments:
Download this file (COVID - ulotka.pdf)COVID - ulotka.pdf388 kB

Ulotka srebrny telefon

WAŻNY KOMUNIKAT DOTYCZĄCY WYPŁAT ŚWIADCZEŃ !!!!!

  Musimy zrobić wszystko, by zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem COVID-19 ( koronawirus).

  Kasa Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gardnie Wielkiej będzie nieczynna !!!

 

 Dlatego bardzo prosimy, aby osoby posiadające konta, a pobierające świadczenia rodzinne lub inne zasiłki gotówką w kasie, podawały drogą sms0ową pod nr tel 789 480 293 lub mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. numeru konta bankowego, na który mają zostac przekazane wszelkie świadczenia.

 

 

 

Ważna informacja dla Mieszkańców chcących załatwić sprawy osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Gardnie Wielkiej

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS CoV-2 wywołującym chorobę o nazwie COVID-19 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o ograniczenie w miarę możliwości załatwiania spraw administracyjnych w tutejszym Ośrodku.

Jednocześnie zachęcamy do korzystania z dostępnych narzędzi komunikacji z pracownikami oraz załatwiania spraw administracyjnych za pomocą internetu poprzez wiadomości e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie

 

pod nr 59 8117-274 lub 789 480 293.