logo UE

Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

 

 

 

Aktualności

KONSULTACJE SPOŁECZNE PROJEKTU PROGRAMU WSPIERANIA RODZINY W GMINIE SMOŁDZINO NA LATA 2015 - 2017

 

Urząd Gminy Smołdzino informuje o ogłoszeniu konsultacji projektu Gminnego  Programu Wspierania Rodziny w Gminie Smołdzino na lata 2015 – 2017 Uwagi i propozycję zmian do zapisów Programu prosimy zgłaszać na adres  poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres pocztowy: Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie, ul. Kościuszki 3, 76-214 Smołdzino,  z dopiskiem „Konsultacje Gminnego Programu wspierania rodziny” w terminie do  dnia 20 stycznia 2015 r. na Formularzu konsultacji. W przypadku przesłania Formularza pocztą decyduje data wpływu do Ośrodka.

 

W załączeniu:

 

STOP PRZEMOCY- REAGUJ

 

 

 

ULOTKA Z INFORMACJĄ, GDZIE SZUKAĆ POMOCY DLA OFIAR PRZEMOCYulotka przemoc55-page-002

 

 

 

ULOTKA PRZYGOTOWANA W RAMACH GMINNEGO ZESPOŁU INTERDYSCYPLINARNEGO W GMINIE SMOŁDZINO

 

INFORMACJA

 

W dniu 24.12.2014r. ( Wigilia ) oraz w dniu 31.12.2014r.(Sylwester) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie będzie czynny do godz. 12.00.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem

telefonu 721 962 837

ogłoszenie rekrutacja-page-001

WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE WNIOSKI O UDZIELENIE POMOCY W FORMIE ZASIŁKU ZŁOŻONE PO DNIU 10.12.2014r. ZOSTANĄ ROZPATRZONE W NORMALNYM TRYBIE JEDNAK WYPŁATA ŚWIADCZEŃ NASTĄPI W MIESIĄCU STYCZNIU 2015r. W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY OSOBY ZAINTERESOWANE O SKŁADNIE WNIOSKÓW PRZED DNIEM 10.12.2014r.

 

 

 

Życzenia - DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

 

grafika okazjonalna na dzień pracownika socjalnego

 

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, składam wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Smołdzinie, a także Pracownikom wszystkim służb społecznych, gorące podziękowania za wytrwałość i cierpliwość, trud i wysiłek wkładany w codzienną pracę, uśmiech i dobre słowo, wsparcie i pomoc każdemu potrzebującemu.

Wyrażając swą wdzięczność za wielkie serce, życzę wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń tak, by praca z ludźmi sprawiała Państwu przyjemność, była pasją, dawała radość i satysfakcję!

Paulina Kamińska

Kierownik Gminnego Ośrodka

Pomocy Społecznej w Smołdzinie

Bądź gwiazdką z nieba, zrzuć zabawkę! 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie po raz kolejny organizuje akcję świateczną pn. "Bądź gwiazdką z nieba, zrzuć zabawkę".

 

 

W związku z tym zapraszamy do akcji.

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie

 

dnia 10 listopada 2014r. będzie nieczynny.

 

 

 

W sprawach pilnych prosimy o kontakt pod numerem

telefonu 721 962 837

 

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie zwraca się z zapytaniem ofertowym o cenę robót budowlanych, tj. kompleksowe prace remontowo-budowlane w pomieszczeniach budynku ŚDS w Gardnie Wielkiej ul. Daszyńskiego 5.
Szczegółowe informacje oraz zdjęcia rzutów pomieszczeń znajdują się w załącznikach.

 

Wydawanie żywności z programu PEAD

GOPS w Smołdzinie informuje o wydawaniu jabłek w ramach programu pomocy żywnościowej PEAD. Program ten realizowany jest we współpracy z Bankiem Żywności w Słupsku.

TERMIN: 15 listopada 2014r. w godz. 9.00-12.00

MIEJSCE: Środowiskowy Dom Samopomocy w Gardnie Wielkiej

Osoby uprawnione proszone są o zgłaszanie się w wyznaczonym terminie po odbiór jabłek.

Szczegółowych informacji odnośnie warunków otrzymania pomocy udzielają pracownicy socjalni

Tel.: 59 811 72 74

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.