logo UE

Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

 

 

 

Aktualności

Informacja z wycieczki do Parku Ewolucji

 Dnia 15 maja 2021 r. w "Międzynarodowy Dzień Rodzin" rodziny biorące udział w projekcie "Razem dla Rodziny II" uczestniczyły w wycieczce do Parku Ewolucji w Sławutówku. 

Park ten przedstawia szeroką edukację przybliżającą najstarsze dzieje świata. Rodziny obejrzały atrakcje nawiązujące do życia na Ziemi. Zarówno dzieci jak i dorośli mieli potężną dawkę dobrej zabawy i edukacji, a także niezapomnianą przygodę. Po zakończeniu tej wędrówki w czasie i przestrzeni uczestnicy wycieczki udali się na ciepły posiłek zapewniony przez organizatora, po czym z zasobem wielkich wrażeń wrócili do domu. 

 

123

 

Opracowała: Agnieszka Majcherska

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej

jest w mediach społecznościowych

 

Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego profilu GOPS Smołdzino na Facebooku.

Publikujemy tam informacje o ciekawych, zrealizowanych przez nas projektach,

działaniach, terminach wypłat oraz informacje przydatne mieszkańcom.

 

Zapraszamy !!!

https://www.facebook.com/GOPSwSmoldzinie

 

 

 

WYPŁATY ZASIŁKÓW W MIESIĄCU MAJU: 

10 maja - dodatki mieszkaniowe
21 maja - świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego
25 maja - zasiłki stałe, celowe, okresowe
27 maja - świadczenia wychowawcze (500 +)

INFORMACJA

 

Uprzejmie informujemy, że dnia 4 maja 2021 r. ( wtorek ) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej będzie nieczynny w zamian za święto przypadające w sobotę tj. 1 maja 2021 r.

 

W związku z dużym wzrostem zachorowań na koronawirusa oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym prosimy o ograniczenie w miarę możliwości załatwiania spraw administracyjnych w tutejszym Ośrodku.
Jednocześnie zachęcamy do korzystania z dostępnych narzędzi komunikacji z pracownikami oraz załatwiania spraw administracyjnych za pomocą internetu poprzez wiadomości e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie pod nr 59 8117-274 lub 789 480 293.