Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

Struktura GOPS

 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej

 

Adres: ul. Mickiewicza 20, 76-213 Gardna Wielka

 

tel./fax: (059) 8117274, 8117276

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej działa na podstawie statutu zatwierdzonego uchwałą Rady Gminy w Smołdzinie oraz regulaminu organizacyjnego ustalonego zarządzeniem Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej

 

 

Kierownik Martyna Radzik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
Komórka finansowa
 1. Główny księgowy Małgorzata Stormann - Lech  m.lech@gops-Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Specjalista ds. księgowo-kadrowych Jolanta Rusinek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Sekcja ds. pomocy społecznej i wspierania rodziny

 1. Starszy pracownik socjalny Marzenna Wykowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Siecie, Smołdzino, Wierzchocino, Witkowo, Żelazo
 2. Pracownik socjalny Daria Kłapkowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Człuchy, Kluki, Smołdziński Las, Przybynin, Łokciowe
  sprawy pensjonariuszy ZOL w Gardnie Wielkiej i ŚDS w Gardnie Wielkiej
 3. Pracownik socjalny
  Gardna Wielka, Gardna Mała, Wysoka, Komnino, Bukowa, Czysta, Retowo, Stojcino.
 4. Aspirant pracy socjalnej/konsultant ds. komunikacji społecznej Anna Wójcik                                  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 5. Opiekunka Wioletta Drewicz
 6. Opiekunka Kinga Daszkiewicz

 

Komórka świadczenń rodzinnych
 1. Starszy specjalista ds. świadczeń rodzinnych i obsługi księgowej Sylwia Romacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Specjalista ds. funduszu alimentacyjnego i spraw organizacyjnych
  Agnieszka Majcherska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Referent ds. świadczeń rodzinnych Sylwia Masiarz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 


Środowiskowy Dom Samopomocy w Gardnie Wielkiej
ul. Daszyńskiego 5, 76-213 Gardna Wielka
tel. (59) 846 34 44

 1. Administrator ŚDS Maria Zielińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 2. Asystent osoby niepełnosprawnej w ŚDS Dorota Sidor; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Opiekun osoby niepełnosprawnej w ŚDS Izabela Grzelczyk: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 4. Opiekun osoby niepełnosprawnej w ŚDS Aleksandra Pawluk-Marzec: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Świetlica w Żelazie
Wychowaca