Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

Aktualności

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Starszych i Niepełnosprawnych „RAZEM-WSZYSTKO” w Machowinie
wspólnie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku

zaprasza

na Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

przegld1

pod patronatem

Zdzisława Kołodziejskiego
Starosty Słupskiego

Przegląd odbędzie się w sali teatralnej Polskiej Filharmonii
Sinfonia Baltica w Słupsku ul. Jana Pawła II 3

w dniu 26 września 2016 r. o godz. 10.00

przegld1

 

Program Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych

10.00  – rozpoczęcie, przywitanie gości
10.10 – prezentacja filmu z przygotowań do występów uczestników Przeglądu
10.20 – 14.00 Występy artystyczne osób niepełnosprawnych:

  • zespół muzyczny „Rach-Ciach” z Warsztatu Terapii Zajęciowej
    w Drogomyślu z kompozycjami własnymi
  • uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
    w Bełchatowie z utworami ludowymi
  • Dariusz Słowiński z Domu Pomocy Społecznej w Machowinie
    z utworami muzycznymi pt. „Smak i zapach pomarańczy”, „Deszczowa piosenka”, „Płomienie miłości” oraz zespół teatralny „Kubuś”
    z przedstawieniem pt. „Wojna o kota”
  • uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Damnicy z utworami muzycznymi pt. „Jedyne co mam” oraz „Nie jesteś sama”
  • zespół „Płomyki” z Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku
    z występem pt. „O tym co jest najpiękniejsze na świecie”
  • zespół „Promyczek” z Domu Pomocy Społecznej w Machowinku
    z utworami muzycznymi pt. „Każdą noc i każdego dnia” oraz „Na raz na dwa”
  • zespół POKOLENIA.pl ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku z przedstawieniem pt. „Baśniowy ambaras”
  • grupa teatralna „Epitetem po Metaforze” z Domu Pomocy Społecznej w Lubuczewie ze sztuką pt. „(S)Twórca”
  • uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Potęgowie
    z utworami muzycznymi pt. „Stumblin in”, „Simply the Best” oraz
    „El Conda Pasa”
  • grupa teatralna „Słowińskie Chabry” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Gardnie Wielkiej z przedstawieniem pt. „Legenda
  • o Diabelskim Kamieniu”
  • zespół teatralny „Rozdarta Kurtyna” z Warsztatu Terapii Zajęciowej DIAMENT przy Polskim Stowarzyszeniu Osób Upośledzonych Umysłowo Koło w Słupsku z występem pt. „Supernova”
  • zespół „Główczyckie Gwiazdy” ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Rumsku z przedstawieniem pt. „Teleexpress”
  • zespół instrumentalny „Chłopaki swojaki” z Zakładu Opiekuńczo Leczniczo- Psychiatrycznego w Kobylnicy z utworami muzycznymi
    pt. „Batiary-kawaleriowie”, „To ja D. J. Ł. S. Młody Wilk” oraz
    z instrumentalną wiązanką utworów ludowych

    Przegląd zakończy się poczęstunkiem ok. godz. 14.00
    Przeglądowi towarzyszyć będzie wystawa rękodzieła wykonanego przez osoby niepełnosprawne.