Logo Funduuszy Europejskich 

Projekt „Razem dla rodziny” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020

 

Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

 

 

Artykuły

Dnia 28.09.2013r odbyło się podsumowanie projektu partnerskiego Stowarzyszenia Rozwoju Turystyki Wiejskiej Słowiniec w Smołdzinie oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej także w Smołdzinie o godz. 16 na SPOTKANIU PRZYJACIÓŁ TURYSTYKI w hali sportowej w Gardnie Wielkiej.

Na przedstawieniu multimedialnym można było śledzić poszczeg. działania projektowe oraz rezultaty. Podsumowano także wszystkie dotychczas realizowane projekty partnerskie, TURYSTYKA W WERSJI EKO to trzeci projekt partnerski. Rezultaty projektu można było oglądać na wystawie wraz z pracami rękodzielników z Gminy Smołdzino znajdujących się na MAPIE RĘKODZIEŁA LUDOWEGO. Piękne prace oglądali zaproszeni goście i podziwiali. Zaproszeni goście mieli także możliwość skosztowanie potraw kuchni regionalnej przygotowanych na WARSZTACIE KULINARNYM, oraz domowych wędlin, nalewek, ciast własnoręcznie pieczonych oraz napoii, kawy i herbaty. Podczas tej uroczystości były podziękowania dla władz samorządowych, dla partnerów oraz benificjentów, trenerow i zaproszonych gości. Podsumowano KONKURS KWATER oraz sprawy bieżące. SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ TURYSTYKI odbyło się w rodzinnej atmosferze, przy pelnych stołach potraw oraz prac rękodzielniczych. Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za przybycie, wszystkim za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu spotkania.

 

Zdjęcie pokazujące wystawę prac rękodzielniczych.Zdjęcie pokazujące stół zastawiony różnymi potrawami.Zdjęcie pokazujące grupę ludzi na widowni słuchających przemowy.