Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

Aktualności

INFORMACJA

Wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres   świadczeniowy są przyjmowane od dnia 1 sierpnia.

 W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 września do dnia 31 października, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada.

 

          ''Raduje się dusza gdy człowiek na rowerze się rusza''

W dniu 13.08.2016r w ramach projektu Stowarzyszenia Rozwoju Turystyki Wiejskiej ''Słowiniec''i GOPS w Gardnie Wielkiej zapraszają na Wyprawę rowerową- Paradę rodzinną ''Raduje się dusza gdy człowiek na rowerze się rusza'' wszystkich mieszkańców Gminy Smołdzino z rodzinami, turystów, którzy spędzają aktywnie czas. Zapisy w Parku Wiejskim w Gardnie Wielkiej od 10do 12.Wyjazd godz. 12 ścieżką edukacyjną Gardnieńskie Lęgi ok 15km i powrót ok 14,30. Zapewniamy kamizelki, mapki ,suchy prowiant oraz ognisko z kiełbaskami po powrocie wraz z poczęstunkiem. Każdy z uczestników wyprawy otrzyma   okolicznościowy medal. W miejscach strategicznych eskorta Policji. Zapraszamy - jazda na rowerze sprzyja dobremu samopoczuciu, zdrowiu i odpowiedniej kondycji. Przyjdź czekamy na Ciebie .

Czytaj więcej: Parada rodzinna

 

W zakładce zamówienia publiczne opublikowano:

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

z dnia 03.08.2016 r.

 

Na przeprowadzenie zajęć w ramach Programu Aktywizacja Integracja (Moduł Integracja)

w projekcie pn. „CISnę do pracy” dla 10 osób bezrobotnych zakwalifikowanych do III profilu pomocy,

zamieszkałych na terenie Gminy Smołdzino

 

 Zachęcamy do udziału w programie Fundacji „Być Bardziej”, która do 15 września 2016 r. czeka na zgłoszenia na rok szkolny 2016/2017.

O stypendium obiadowe mogą ubiegać się rodziny, których miesięczny dochód netto nie przekracza 800 złotych na jednego członka rodziny. Aby zgłosić swój udział należy przesłać wniosek dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://dzwoneknaobiad.pl/zglos-dziecko/

 dzwonek na obiad

 

W zakładce zamówienia publiczne opublikowano:

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

z dnia 29.07.2016 r.

 

Na opracowanie indywidualnych ścieżek reintegracji/udziału w projekcie, w części dotyczącej sfery psychologicznej, dla 15-osobowej grupy uczestników projektu pn. CISnę do pracy.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie
z siedzibą w Gardnie Wielkiej

poszukuje

RODZIN WSPIERAJĄCYCH

Attachments:
Download this file (Rodziny wspierające.docx)Rodziny wspierające.docx141 kB

                                                      Informacja

  Informujemy o zmianie terminu  wycieczki rowerowej "Raduje się dusza, gdy człowiek na rowerze się rusza" w ramach Projektu partnerskiego/GOPS realizowanego  od 01.06.2016 do 31.12.2016r.

Wycieczka rowerowa odbędzie się 13.08.2016 r. o godzinie 10.00 - start : Park Wiejaki Gardna Wielka

Attachments:
Download this file (plakat Słowiniec.docx)plakat Słowiniec.docx265 kB

 

Pożar w Gardnie Małej w gm. Smołdzino

 

 

Zwracamy się do wszystkich o pomoc dla pogorzelca z naszej gminy. W dniu 14 lipca 2016 r. doszło do spalenia domu mieszkalnego w miejscowości Gardna Mała.

Osoby chcące i mogące pomóc prosimy o podarowanie:

- cementu,

- wapna,

- farby białej,

- gładzi,

- dywanu,

- koca, poduszki,

- łóżka polowego / tapczanu, pościeli,

- wyposażenia do kuchni i pokoju,

- artykuły higieniczne (papier toaletowy, mydło, szczoteczka, pasta itp.)

Czytaj więcej: Pomoc dla pogorzelca z Gardny Małej

Zapraszamy na TARGI PRACY

plakat targi pracy-page-001