Aktualności - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie

Wyszukiwarka

pokl

mp

bip

Aktualności

Aktualne konkursy na terenie Gminy Smołdzino.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Smołdzinie z siedzibą w Gardnie Wielkiej przyjmie :

  1. łóżko rehabilitacyjne
  2. pieluchomajtki dla osoby dorosłej (nowe)

powyższe rzeczy zostaną przekazane dla osób potrzebujących.

Bez tytułu

Stowarzyszenie Pomorskie Centrum Terapeutyczno Prawne INTERIOS zaprasza mieszkańców powiatu słupskiego na bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem i ich rodzin. Spotkania ze specjalistami – prawnikiem i psychologiem w każdy poniedziałek i czwartek. Zapraszamy.

 

Czytaj więcej: Bezpłatna pomoc prawna osobom pokrzywdzonym przestępstwem i ich rodzinom

Zapraszamy do złożenia oferty nr 2-1.

Czytaj więcej: Oferty

RUSZAMY Z AKCJĄ OŁÓWEK

INFORMACJA

Wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres   świadczeniowy są przyjmowane od dnia 1 sierpnia.

 W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia z funduszu alimentacyjnego na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z dokumentami do dnia 31 sierpnia, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 31 października.

W przypadku gdy osoba ubiegająca się o świadczenia na nowy okres świadczeniowy złoży wniosek wraz z dokumentami w okresie od dnia 1 września do dnia 31 października, ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego oraz wypłata świadczeń przysługujących za miesiąc październik następuje do dnia 30 listopada.

 

          ''Raduje się dusza gdy człowiek na rowerze się rusza''

W dniu 13.08.2016r w ramach projektu Stowarzyszenia Rozwoju Turystyki Wiejskiej ''Słowiniec''i GOPS w Gardnie Wielkiej zapraszają na Wyprawę rowerową- Paradę rodzinną ''Raduje się dusza gdy człowiek na rowerze się rusza'' wszystkich mieszkańców Gminy Smołdzino z rodzinami, turystów, którzy spędzają aktywnie czas. Zapisy w Parku Wiejskim w Gardnie Wielkiej od 10do 12.Wyjazd godz. 12 ścieżką edukacyjną Gardnieńskie Lęgi ok 15km i powrót ok 14,30. Zapewniamy kamizelki, mapki ,suchy prowiant oraz ognisko z kiełbaskami po powrocie wraz z poczęstunkiem. Każdy z uczestników wyprawy otrzyma   okolicznościowy medal. W miejscach strategicznych eskorta Policji. Zapraszamy - jazda na rowerze sprzyja dobremu samopoczuciu, zdrowiu i odpowiedniej kondycji. Przyjdź czekamy na Ciebie .

Czytaj więcej: Parada rodzinna

 

W zakładce zamówienia publiczne opublikowano:

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

z dnia 03.08.2016 r.

 

Na przeprowadzenie zajęć w ramach Programu Aktywizacja Integracja (Moduł Integracja)

w projekcie pn. „CISnę do pracy” dla 10 osób bezrobotnych zakwalifikowanych do III profilu pomocy,

zamieszkałych na terenie Gminy Smołdzino

 

 Zachęcamy do udziału w programie Fundacji „Być Bardziej”, która do 15 września 2016 r. czeka na zgłoszenia na rok szkolny 2016/2017.

O stypendium obiadowe mogą ubiegać się rodziny, których miesięczny dochód netto nie przekracza 800 złotych na jednego członka rodziny. Aby zgłosić swój udział należy przesłać wniosek dostępny na stronie internetowej pod adresem: http://dzwoneknaobiad.pl/zglos-dziecko/

 dzwonek na obiad